Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QUS265CS_IVORY Bin Stacking Or Hanging 8-1/4"W X 18"L X 9"H - 6/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QUS265CS_IVORY |
| Manufacturer Part # | QUS265CS_IVORY |
| Long Side | 16" - 20" |
| Height | 9" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 18" |
| Weight | 17 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QUS265CS_IVORY, Bin, stacking or hanging, 8-1/4"W x 18"L x 9"H, front/back/side grips, anti-slide lock, (1) divider slot, rear hanger, molded-in label holder, polypropylene, Bin offered in a variety of colors, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 6) (Packed By: 6 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
