Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QUS953CS_YELLOW Hulk 24" Container 23-7/8"L X 11"W X 10"H Stackable - 4/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QUS953CS_YELLOW |
| Manufacturer Part # | QUS953CS_YELLOW |
| Long Side | 21" - 25" |
| Height | 10" |
| Width | 23.87" |
| Depth | 11" |
| Weight | 18 lbs |
| Made in USA | Yes |
| Stackable | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QUS953CS_YELLOW, Hulk 24" Container, 23-7/8"L x 11"W x 10"H, stackable, polypropylene, offered in a variety of colors, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 4) (Packed By: 4 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
Certifications
Stackable
Designed for efficiency, this item is stackable to save storage space and enhance organization.
