Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum SG-NH5714GY Store Grid Napkin Box Holder 7"W X 14"L X 5"H Green Epoxy Antimicrobial Finish
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | SG-NH5714GY |
| Manufacturer Part # | SG-NH5714GY |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2.2 lbs |
| UPC | 651588319949 |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, SG-NH5714GY, Store Grid Napkin Box Holder, 7"W x 14"L x 5"H, green epoxy antimicrobial finish, NSF