Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum SNT225CS_BLUE Stack And Nest Tote 23-1/2"W X 19-1/2"D X 10"H Heavy Duty - 3/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | SNT225CS_BLUE |
| Manufacturer Part # | SNT225CS_BLUE |
| Construction | Polypropylene |
| Height | 10" |
| Width | 23.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 19 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, SNT225CS_BLUE, Stack and Nest Tote, 23-1/2"W x 19-1/2"D x 10"H, heavy duty, 2.00 cu. ft. capacity, polypropylene, Made in USA (priced per each, 3 each per carton, sold per carton)(Available in multiple colors) (Packed By: 3 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
