FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum TTD-OT15-240_BLUE Removable Tray Truck System Double-sided 38"W X 40"D X 67"H
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | TTD-OT15-240_BLUE |
| Manufacturer Part # | TTD-OT15-240_BLUE |
| Construction | Metal (unspecified) |
| Handle | No Handle |
| Height | 69" |
| Width | 38" |
| Depth | 40" |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, TTD-OT15-240_BLUE, Removable Tray Truck System, double-sided, 38"W x 40"D x 67"H, includes: (10) 36"W x 15"D open trays and (40) QUS240 (bins available in multiple colors), black steel, shipped KD