Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum WR5-39-1236-202_BLUE Bin Wire Shelving Center 12"D X 36"W X 39"H 800 Lbs. Capacity Per Shelf
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | WR5-39-1236-202_BLUE |
| Manufacturer Part # | WR5-39-1236-202_BLUE |
| Depth (front - back) | 12" Deep |
| Height | 39" High |
| Ships | Knocked Down |
| Shelves | (5) Shelves |
| Finish | Chrome Finish |
| Type | Stationary Unit |
| Width (side - side) | 36" Wide |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, WR5-39-1236-202_BLUE, Bin Wire Shelving Center, 12"D x 36"W x 39"H, 800 lbs. capacity per shelf, includes: (5) shelves and (20) QSB202 bins, available in multiple colors, chrome plated finish, shipped KD