Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum WR6-260_YELLOW Bin Wire Shelving System 36"L X 18"D X 74"H 800 Lbs. Load Capacity Per Shelf
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | WR6-260_YELLOW |
| Manufacturer Part # | WR6-260_YELLOW |
| Type | Stationary Unit |
| Depth (front - back) | 18" Deep |
| Finish | Chrome Finish |
| Ships | Knocked Down |
| Height | 74" High |
| Shelves | (6) Shelves |
| Width (side - side) | 36" Wide |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, WR6-260_YELLOW, Bin Wire Shelving System, 36"L x 18"D x 74"H, 800 lbs. load capacity per shelf, includes: (6) shelves and (15) QUS260 containers, available in multiple colors, chrome plated finish, shipped KD