FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum WRC2-36-3036-976_BLUE Bin Transport Cart 36"W X 30"D X 42"H Includes: (2) Wire Shelves
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | WRC2-36-3036-976_BLUE |
| Manufacturer Part # | WRC2-36-3036-976_BLUE |
| Overall Height | 37" - 65" |
| Height | 42" |
| Width | 36" |
| Depth | 30" |
| Weight | 88 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, WRC2-36-3036-976_BLUE, Bin Transport Cart, 36"W x 30"D x 42"H, includes: (2) wire shelves, (4) posts, & (4) 976 bins (Available in multiple colors), chrome plated finish