Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum WRC3-1836-1265_BLUE Utility Cart 36"W X 18"D X 37-1/2"H Includes: (3) Wire Shelves
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | WRC3-1836-1265_BLUE |
| Manufacturer Part # | WRC3-1836-1265_BLUE |
| Ships | Knocked Down |
| Pan capacity | 15 |
| Height | 37.5" |
| Width | 36" |
| Depth | 18" |
| Weight | 51 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, WRC3-1836-1265_BLUE, Utility Cart, 36"W x 18"D x 37-1/2"H, includes: (3) wire shelves, (15) 12-1/2"W x 6-5/8"D x 5"H (QP1265) bins (Available in multiple colors) and (2) swivel casters, (2) with brake, chrome plated finish, shipped KD