Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Quickserv Corp 2103 Pad Push
| Manufacturer | Quickserv Corp |
|---|---|
| Model Number | 2103 |
| Manufacturer Part # | 2103 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Quickserv Corp 2103 Color Black, Material Rubber, Length 10", 254 Mm, Width 2 3/4", 70 Mm, Includes (2) Mounting Screws, Depth 3/4", 19 Mm

