$226.40
$285.48
Compare Price
You save
$59.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Quikserv 1917 3' Track With Bearings Model 60 / 63
Item:
#1147236
Technical details
| Manufacturer | Quikserv |
|---|---|
| Model Number | 1917 |
| Manufacturer Part # | 1917 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 32.5" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Quikserv 1917 3' Track With Bearings Model 60 / 63
$226.40
$285.48
You save
$59.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Quikserv 1917 3' Track With Bearings Model 60 / 63
