Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
RAM 219009 Valve Mac 35 24v
Item:
#1512379
Technical details
| Manufacturer | RAM |
|---|---|
| Model Number | 219009 |
| Manufacturer Part # | 219009 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.6" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
RAM 219009 Valve Mac 35 24v
