$482.11
$500.63
Compare Price
You save
$18.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rancilio 10701245 Hydro Hub 120v 60hz
Item:
#1512751
Technical details
| Manufacturer | Rancilio |
|---|---|
| Model Number | 10701245 |
| Manufacturer Part # | 10701245 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rancilio 10701245 Hydro Hub 120v 60hz
$482.11
$500.63
You save
$18.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rancilio 10701245 Hydro Hub 120v 60hz
