Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rancilio 33111013 Heating Element W.1200 V.110
Item:
#1512820
Technical details
| Manufacturer | Rancilio |
|---|---|
| Model Number | 33111013 |
| Manufacturer Part # | 33111013 |
| Height | 4.85" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rancilio 33111013 Heating Element W.1200 V.110
