$499.57
$546.07
Compare Price
You save
$46.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rancilio 98-RG-WTR-C Water Treatment Cartridge
Item:
#1512848
Technical details
| Manufacturer | Rancilio |
|---|---|
| Model Number | 98-RG-WTR-C |
| Manufacturer Part # | 98-RG-WTR-C |
| Height | 4.8" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 22.2" |
| Weight | 8.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rancilio 98-RG-WTR-C Water Treatment Cartridge
$499.57
$546.07
You save
$46.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rancilio 98-RG-WTR-C Water Treatment Cartridge
