Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rancilio 99PM1-EBASIC14 Ergo Pm 1 Kit Basic 14 W/ Pm I
Item:
#1512925
Technical details
| Manufacturer | Rancilio |
|---|---|
| Model Number | 99PM1-EBASIC14 |
| Manufacturer Part # | 99PM1-EBASIC14 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rancilio 99PM1-EBASIC14 Ergo Pm 1 Kit Basic 14 W/ Pm I
About this item
Product Details
Product Details
Rancilio 99PM1-EBASIC14 Ergo Pm 1 Kit Basic 14 W/ Pm I
