$192.65
$212.55
Compare Price
You save
$19.90
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Prince Castle .
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle A30-308
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ranco A30-308 Control Temperature
Item:
#1181594
Technical details
| Manufacturer | Ranco |
|---|---|
| Model Number | A30-308 |
| Manufacturer Part # | A30-308 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Ranco A30-308 Control Temperature
$192.65
$212.55
You save
$19.90
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ranco A30-308 Temp Range -30 To 16 F Cap 28", Slot Stem With Knob & Dial Plate, Silver King

