Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air A30-3620
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ranco A30-3620 Cooler Control 9530 30 1/2
| Manufacturer | Ranco |
|---|---|
| Model Number | A30-3620 |
| Manufacturer Part # | A30-3620 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ranco A30-3620 [ Type - 9530 ] [ Temp 12 To 47.5 F ] [ Cap 30" ], Slot Stem And Knob, Bev Air Dw49 Dw64 Dw79 Dw94 Mt17 18 21 27 38 45, 49 Sv-27

