$98.27
$166.00
Compare Price
You save
$67.73
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other A30-3681-000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ranco A30-3681-000 Control Temperature
Item:
#1142721
Technical details
| Fits with Manufacturer | Ranco |
|---|---|
| Model Number | A30-3681-000 |
| Manufacturer Part # | A30-3681-000 |
| Height | 3.3" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Ranco A30-3681-000 Control Temperature
$98.27
$166.00
You save
$67.73
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ranco A30-3681-000 Temp Range 7 To 45 F Cap 27" Shaft Stem, Dial Plate And Knob, Atlas Metals

