Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket .
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air A30-3941-000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ranco A30-3941-000 Cooler Control A30 3/8 X 1 1/2
| Fits with Manufacturer | Ranco |
|---|---|
| Model Number | A30-3941-000 |
| Manufacturer Part # | A30-3941-000 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ranco A30-3941-000 Temp Range 25 To 50 F Cap 30" Shaft Stem And Knob, Bulb Is Straight., Knob Only Ap# 8010984, Bev Air 502-323b
