Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Beverage Air .
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air IRC-17295-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ranco IRC-17295-2 Thermostat
Item:
#1141252
Technical details
| Manufacturer | Ranco |
|---|---|
| Model Number | IRC-17295-2 |
| Manufacturer Part # | IRC-17295-2 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Malaysia |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ranco IRC-17295-2 Thermostat W/knob, 17f To 38f Cut-in 37f Cut-out 17f, 72" Cap Straight Bulb., Beverage Air
