$127.11
$204.00
Compare Price
You save
$76.89
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell DRB-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell DRB-2 Radiant 14 1/4l X 3 1/2w X 2 1/2
Item:
#1134884
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | DRB-2 |
| Manufacturer Part # | DRB-2 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 7.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Randell DRB-2 Radiant 14 1/4l X 3 1/2w X 2 1/2
$127.11
$204.00
You save
$76.89
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell DRB-2 Cast Iron Radiant, 14-1/4"l X 3-1/2"w X 2-1/2" High, Rankin-delux Drb

