$117.89
$122.42
Compare Price
You save
$4.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL HFT1602
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell EL HFT1602 Thermostat W/ Long Lead
Item:
#1199107
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL HFT1602 |
| Manufacturer Part # | EL HFT1602 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell EL HFT1602 Thermostat W/ Long Lead
$117.89
$122.42
You save
$4.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL HFT1602 Thermostat W/ Long Lead

