$13.10
$13.60
Compare Price
You save
$0.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL LGT1601
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell EL LGT1601 Indicator Light Blue 25 0 Volt 1/2"
Item:
#1839714
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL LGT1601 |
| Manufacturer Part # | EL LGT1601 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell EL LGT1601 Indicator Light Blue 25 0 Volt 1/2"
$13.10
$13.60
You save
$0.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL LGT1601 Indicator Light Blue 25 0 Volt 1/2"