$134.06
$139.21
Compare Price
You save
$5.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL MTR0101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell EL MTR0101 Fan Motor Assy Evap 120v 60hz
Item:
#1199741
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL MTR0101 |
| Manufacturer Part # | EL MTR0101 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell EL MTR0101 Fan Motor Assy Evap 120v 60hz
$134.06
$139.21
You save
$5.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL MTR0101 Fan Motor Assy Evap 120v 60hz