$47.41
$49.24
Compare Price
You save
$1.83
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL SWT1701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell EL SWT1701 Switch Rocker 125 250v 10.1a
Item:
#1512963
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL SWT1701 |
| Manufacturer Part # | EL SWT1701 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell EL SWT1701 Switch Rocker 125 250v 10.1a
$47.41
$49.24
You save
$1.83
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL SWT1701 Switch Rocker 125 250v 10.1a
