$14.67
$25.90
Compare Price
You save
$11.23
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell EL SWT9901
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell EL SWT9901 Door Switch
Item:
#1151684
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL SWT9901 |
| Manufacturer Part # | EL SWT9901 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Randell EL SWT9901 Door Switch
$14.67
$25.90
You save
$11.23
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL SWT9901 Door Switch

