$117.47
$121.98
Compare Price
You save
$4.51
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL WIR0109
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell EL WIR0109 Wire Harness Sidemount Elwir0109 Drw#4
Item:
#1512971
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL WIR0109 |
| Manufacturer Part # | EL WIR0109 |
| Height | 2.85" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 13.25" |
| Weight | 1.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell EL WIR0109 Wire Harness Sidemount Elwir0109 Drw#4
$117.47
$121.98
You save
$4.51
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL WIR0109 Wire Harness Sidemount Elwir0109 Drw#4
