Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL WIR0604
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell EL WIR0604 Wire Harness For Fcdwr 1
Item:
#1840277
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL WIR0604 |
| Manufacturer Part # | EL WIR0604 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL WIR0604 Wire Harness For Fcdwr 1