$64.73
$67.21
Compare Price
You save
$2.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL WIR1401
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell EL WIR1401 Defrost Heater 115v 200w
Item:
#1199922
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL WIR1401 |
| Manufacturer Part # | EL WIR1401 |
| Height | 3.6" |
| Width | 11.15" |
| Depth | 18.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell EL WIR1401 Defrost Heater 115v 200w
$64.73
$67.21
You save
$2.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL WIR1401 Defrost Heater 115v 200w

