$96.52
$100.23
Compare Price
You save
$3.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL WIRF17A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell EL WIRF17A Wire Harnes 18ga 66 Long F 5 17 X 66 W
Item:
#1512982
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL WIRF17A |
| Manufacturer Part # | EL WIRF17A |
| Height | 1.55" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell EL WIRF17A Wire Harnes 18ga 66 Long F 5 17 X 66 W
$96.52
$100.23
You save
$3.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL WIRF17A Wire Harnes 18ga 66 Long F 5 17 X 66 W