$25.95
$26.94
Compare Price
You save
$0.99
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell ELSWT0601
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell ELSWT0601 Switch Drawer 1 Acuat Or Flex Cold
Item:
#1203286
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | ELSWT0601 |
| Manufacturer Part # | ELSWT0601 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell ELSWT0601 Switch Drawer 1 Acuat Or Flex Cold
$25.95
$26.94
You save
$0.99
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell ELSWT0601 Switch Drawer 1 Acuat Or Flex Cold

