$0.57
$0.60
Compare Price
You save
$0.03
(5%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell FA BLT3113L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell FA BLT3113L Bolt 10 24x1 F/h/p 18 8 Ss 0860 Phillip
Item:
#1512887
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | FA BLT3113L |
| Manufacturer Part # | FA BLT3113L |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell FA BLT3113L Bolt 10 24x1 F/h/p 18 8 Ss 0860 Phillip
$0.57
$0.60
You save
$0.03
(5%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell FA BLT3113L Bolt 10 24x1 F/h/p 18 8 Ss 0860 Phillip
