Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell FASCW1042
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell FASCW1042 Screw Gasket Retainer
Item:
#1180272
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | FASCW1042 |
| Manufacturer Part # | FASCW1042 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell FASCW1042 Gasket Retainer Screw Self Threading., Randell
