$262.56
$272.65
Compare Price
You save
$10.09
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD BRD0501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD BRD0501 Water Level Control Board
Item:
#1840279
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD BRD0501 |
| Manufacturer Part # | HD BRD0501 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD BRD0501 Water Level Control Board
$262.56
$272.65
You save
$10.09
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD BRD0501 Water Level Control Board