$15.51
$16.11
Compare Price
You save
$0.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD BRG5513
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD BRG5513 Bearing Offset Flat Ny Lon B58 5513
Item:
#1203295
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD BRG5513 |
| Manufacturer Part # | HD BRG5513 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD BRG5513 Bearing Offset Flat Ny Lon B58 5513
$15.51
$16.11
You save
$0.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD BRG5513 Bearing Offset Flat Ny Lon B58 5513
