$0.25
$1.12
Compare Price
You save
$0.87
(78%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell HD CLP100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD CLP100 Shelf Support Zinc
Item:
#1136065
350+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD CLP100 |
| Manufacturer Part # | HD CLP100 |
| Height | 0.29" |
| Width | 0.26" |
| Depth | 0.29" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Randell HD CLP100 Shelf Support Zinc
$0.25
$1.12
You save
$0.87
(78%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD CLP100 Zinc Shelf Support, Beverage Air, Glenco/star, Koch-hobart, Mccall, Randell, Traulsen, Victory

