$5.25
$5.46
Compare Price
You save
$0.21
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD CLP5030
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD CLP5030 Clip Shelf Snap Flt Ss T30 5030>wrap Stn
Item:
#1203296
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD CLP5030 |
| Manufacturer Part # | HD CLP5030 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD CLP5030 Clip Shelf Snap Flt Ss T30 5030>wrap Stn
$5.25
$5.46
You save
$0.21
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD CLP5030 Clip Shelf Snap Flt Ss T30 5030>wrap Stn
