$99.70
$103.53
Compare Price
You save
$3.83
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD CST031
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD CST031 Caster 3.88 O/a Height Without Brake
Item:
#1203333
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD CST031 |
| Manufacturer Part # | HD CST031 |
| Height | 3.95" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD CST031 Caster 3.88 O/a Height Without Brake
$99.70
$103.53
You save
$3.83
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD CST031 Caster 3.88 O/a Height Without Brake
