$33.94
$35.25
Compare Price
You save
$1.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD CST1702
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD CST1702 Caster 6 O/a Swivel No Brake Cm
Item:
#1512905
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD CST1702 |
| Manufacturer Part # | HD CST1702 |
| Height | 2.7" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 1.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD CST1702 Caster 6 O/a Swivel No Brake Cm
$33.94
$35.25
You save
$1.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD CST1702 Caster 6 O/a Swivel No Brake Cm
