$112.30
$116.61
Compare Price
You save
$4.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD CST200
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD CST200 Caster 4" W/o Brake Plate Swivel
Item:
#1194433
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD CST200 |
| Manufacturer Part # | HD CST200 |
| Height | 3.95" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 4.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell HD CST200 Caster 4" W/o Brake Plate Swivel
$112.30
$116.61
You save
$4.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD CST200 Caster 4" W/o Brake Plate Swivel

