Free Shipping
Free Shipping
$3,701.32
$3,843.50
Compare Price
You save
$142.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD DOR062
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD DOR062 Door Assy 62 Display Case 34x57 Low E
Item:
#1513011
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD DOR062 |
| Manufacturer Part # | HD DOR062 |
| Height | 5" |
| Width | 35" |
| Depth | 35" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD DOR062 Door Assy 62 Display Case 34x57 Low E
$3,701.32
$3,843.50
You save
$142.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD DOR062 Door Assy 62 Display Case 34x57 Low E