Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for T&S Brass .
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass HD FLR1110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell HD FLR1110 Faucet 4" Ctr Deck 6" Noz
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD FLR1110 |
| Manufacturer Part # | HD FLR1110 |
| Height | 4" |
| Width | 9" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD FLR1110 T & S Deck Mount Faucet 4" Ctrs, With T & S Swing Nozzle 6" # 26-1175, Replacement Hot Spindle W/handle # 51-1008, Replacement Cold Spindle W/handle # 50-1009

