$109.41
$113.61
Compare Price
You save
$4.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD FLT1401
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD FLT1401 Filter 9 1/2 X 14 Alum Inum W/ Expanded Metal
Item:
#1203298
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD FLT1401 |
| Manufacturer Part # | HD FLT1401 |
| Height | 0.45" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 13.95" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD FLT1401 Filter 9 1/2 X 14 Alum Inum W/ Expanded Metal
$109.41
$113.61
You save
$4.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD FLT1401 Filter 9 1/2 X 14 Alum Inum W/ Expanded Metal
