$51.66
$53.63
Compare Price
You save
$1.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD HNG1502
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD HNG1502 Hinge Cartridge Assembly Medium Duty
Item:
#1513226
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD HNG1502 |
| Manufacturer Part # | HD HNG1502 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD HNG1502 Hinge Cartridge Assembly Medium Duty
$51.66
$53.63
You save
$1.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD HNG1502 Hinge Cartridge Assembly Medium Duty
