$2.66
$2.76
Compare Price
You save
$0.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD KNB7020
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD KNB7020 Knob Alum Pilaster 103 1/2dx1/4 W/ Th
Item:
#1513327
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD KNB7020 |
| Manufacturer Part # | HD KNB7020 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD KNB7020 Knob Alum Pilaster 103 1/2dx1/4 W/ Th
$2.66
$2.76
You save
$0.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD KNB7020 Knob Alum Pilaster 103 1/2dx1/4 W/ Th
