Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD LCH9175-X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD LCH9175-X Latch Magnetic Offset R24 9175 X
Item:
#1513329
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD LCH9175-X |
| Manufacturer Part # | HD LCH9175-X |
| Height | 2.6" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 2.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD LCH9175-X Latch Magnetic Offset R24 9175 X
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD LCH9175-X Latch Magnetic Offset R24 9175 X
