Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD LCK505
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD LCK505 Lock W/1 Cam D 11/16 M40054102bn90tj Br
Item:
#1513332
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD LCK505 |
| Manufacturer Part # | HD LCK505 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD LCK505 Lock W/1 Cam D 11/16 M40054102bn90tj Br
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD LCK505 Lock W/1 Cam D 11/16 M40054102bn90tj Br
