Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Marshall Air .
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air HD LEG0303
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell HD LEG0303 Foot Rd S/s F/1 5/8"od Rd
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD LEG0303 |
| Manufacturer Part # | HD LEG0303 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD LEG0303 Material Stainless Steel, Height 1 1/2" Adjustable, Load Capacity 2000 Lb, Outer Diameter 1 5/8" Tubing

