Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Randell HD LEG0854 Bullet Foot 1 1/2h 1 1/2"d
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD LEG0854 |
| Manufacturer Part # | HD LEG0854 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD LEG0854 Bullet Foot, Fits 1-5/8" Od Tubing, Stainless Steel, Round Flange 3-1/2" Dia Foot 2-1/2" Mt Ctrs, 1-1/2"h [stud 1-1/2"d] [material Metal], [type Foot Round] Adj 1.5" > 2.5" [general Use]

